Anderson Talisca’nın menajeri Beşiktaş’ı çıldırttı

0
13

Beşiktaş yönetimi, Anderson Talisca için son bir hamle yaptı. Brezilyalı yıldızın 21 milyon Euro’luk satın alma opsiyonunu ödemeye hazır olan siyah beyazlılar, yıldız oyuncunun menajeri Carlos Leite son dakikada imza parasını 6 milyon Euro’ya çıkarınca masadan kalktı.Kiralık sözleşmesi bu akşam sona erecek olan Anderson Talisca’yı kadrosunda tutmak için son bir hamle yapan Beşiktaş yönetimi, menajerin tavrı karşısında çileden çıktı. Benfica’ya 21 milyon Euro’luk satın alma opsiyonunu ödemeden önce oyuncu ileanlaşmaya çalışan siyahbeyazlılar, 5 milyon Euro imza parası isteyen menajeri Carlos Leite’yi ikna etmeyeçalışıyordu. Ancak dün yapılan görüşmede Leite, rakamı 6 milyonEuro’ya çıkardı. Bu tavır karşısında çok sinirlenen siyah-beyazlılar, masadan kalktı. İki sezondur Beşiktaş forması giyen Anderson Talisca ile anlaşma ihtimali de son dakikada bir mucize olmazsa ortadan kalktı.VAN’DA SİYAH-BEYAZ COŞKU
Başkan Fikret Orman, dün Van Beşiktaşlılar Derneği’nin iftar davetine katıldı. Öğle saatlerinde bu şehre giden Orman’ı havaalanında siyah-beyazlı taraftarlar karşıladı. Bu şehirle özdeşleşen Van kedisi maskotu da Beşiktaş forması giyerek Fikret Orman’a sürpriz yaptı.
VAGNER LOVE’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA!
Beşiktaş’ın göndermek isteği futbolculardan Vagner Love, ayrılık sinyali verdi. Brezilya basınına konuşan Love, “Beşiktaş ciddi bir yatırım yaptı ancak işler kulübün istediği gibi gitmedi. Bu yüzden kulübün ciddi bir maddi zararı var. Yöneticiler maaş yükünü azaltmak istiyor. Eğer Brezilya’ya dönmem gerekirse döneceğim” dedi.

Yorumlar

Yorumlar