Phillip Cocu Fenerbahçe’nin yeni hocası oldu! PSV’den de açıklama geldi

0
19

PSV Eindhoven kulübü Fenerbahçe’nin yeni hocasının Phillip Cocu olduğunu duyurdu. Öte yandan Fenerbahçe Kulübü’nden de resmi açıklama geldi. Phillip Cocu’nun yeni teknik direktörü olduğunu resmen açıklandı!

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Cocu oldu! PSV, teknik direktör Phillip Cocu’nun Fenerbahçe ile anlaştığını duyurdu. Daha sonra Fenerbahçe resmi internet sitesinde de Cocu ile 3 yıllık anlaşma yapıldığını açıkladı. Cocu’nun takımın başına geçtiği, KAP’a da bildirildi.

‘ALİ KOÇ VE COMOLLI’NIN VİZYONU ÜMİT VERİCİ’

Fenerbahçe ile 3 yıllık anlaşmaya varan Phillip Cocu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Kulübün yakın gelecek için hazırladığı planlardan çok etkilendiğimi söylemeliyim. Fenerbahçe harika bir kulüp, Ali Koç ve Damien Comolli’nin bana anlattığı vizyon, fikirler çok ümit verici. Böyle önemli bir kulübün parçası olmaktan gurur duyuyorum. Oyuncularla çalışmayı ve Şükrü Saracoğlu Stadı’nda taraftarlarımızın önünde takımımıza liderlik etmeyi dört gözle bekliyorum. Bu yolculuğa başlamak için sabırsızlanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar