Trabzonspor’da transfer sessizliği

0
11

Yeni sezon öncesi transferde önceliği stopere veren ve bu konuda uzun süredir çalışmalarını sürdüren Trabzonspor’da, 24 günlük Slovenya kampının da tamamlanmasına rağmen hala beklenen takviyeler gerçekleşmedi. Bordo-mavililerde sadece kanat oyuncusu Vahid Amiri’nin transferi gerçekleşirken, o da henüz takımla çalışma fırsatı bulamadı.

Sezon öncesi Slovenya’da gerçekleştirdiği 24 günlük kamp sonrası yurda dönüş yapan Trabzonspor’da, henüz transfer çalışmalarının tamamlanmamış olması sıkıntı yaratıyor. Transferde öncelik verilen mevkilerin başında yer alan stoper bölgesine henüz beklenen takviyeleri gerçekleştiremeyen bordo-mavililer, yeni sezon öncesi oynanan hazırlık maçlarına da bu bölgede alternatifsiz çıktı. 17 gün sonra yeni sezonun ilk maçına çıkacak olan Trabzonspor’da transferlerin henüz gerçekleştirilememiş olması teknik heyetin de elini kolunu bağlıyor.

ELDE SADECE AMİRİ VAR
Bordo-mavililerde yeni sezon öncesi gerçekleştirilen tek transfer ise kanat oyuncusu Vahid Amiri oldu. 30 yaşındaki kanat oyuncusu ile iki yıllık sözleşme imzalayan Trabzonspor, ayrıca yine İranlı stoper oyuncusu Majid Hosseini’nin transferi konusunda görüşmelerine başladığını duyurdu ancak bu transfere henüz resmiyet kazandıramadı.

KAMP KADROSU DAĞILIYOR
Altyapıdan ve kiralıktan dönen oyunculardan Luis Ibanez, Ramil Sheidaev, Abdülkadir Parmak, Yüksel Şişman, Muhhammet Beşir, Cafer Tosun, Bahadır Güngördü, Furkan Taş, Murat cem Akpınar, Alihan Tunçer ile Ahmet Hakan Sevinç’i Slovenya kampına dahil eden bordo-mavililer, bu oyuncuların da büyük bölümüyle yollarını ayıracak. İlk aşamada Ibanez’in yanı sıra Sheidaev ile Abdülkadir Parmak’ın takımla devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar